NTPA75R0LBMB0
NTPA75R0LBMB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 5OHM DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 160°C, Resistance in Ohms @ 25°C: 5, Resistance Tolerance: ±15%.
Інші пропозиції NTPA75R0LBMB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA75R0LBMB0 NTPA75R0LBMB0 Виробник : Murata Electronics Description: THERMISTOR NTC 5OHM DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 160°C
Resistance in Ohms @ 25°C: 5
Resistance Tolerance: ±15%