Продукція > NTP > NTPA78R0LB1A0
NTPA78R0LB1A0
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA78R0LB1A0
Виробник:
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NTPA78R0LB1A0
Description: ICL 8 OHM 15% 1.7A 7MM, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Box (TB), Diameter: 0.276" (7.00mm), Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Steady State Max: 1.7 A, R @ 25°C: 8 Ohms.
Інші пропозиції NTPA78R0LB1A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA78R0LB1A0 NTPA78R0LB1A0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA78R0LB1A0 Description: ICL 8 OHM 15% 1.7A 7MM
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Box (TB)
Diameter: 0.276" (7.00mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Steady State Max: 1.7 A
R @ 25°C: 8 Ohms
товару немає в наявності
NTPA78R0LB1A0 NTPA78R0LB1A0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 7mm 8.0ohms 15%