NTPA78R0LBMB0
NTPA78R0LBMB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 8.0ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 8 OHM 15% 1.7A 7MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Diameter: 0.276" (7.00mm), Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Steady State Max: 1.7 A, R @ 25°C: 8 Ohms.
Інші пропозиції NTPA78R0LBMB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPA78R0LBMB0 pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA78R0LBMB0
на замовлення 120000 шт:
NTPA78R0LBMB0 NTPA78R0LBMB0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA78R0LBMB0 Description: ICL 8 OHM 15% 1.7A 7MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.276" (7.00mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Steady State Max: 1.7 A
R @ 25°C: 8 Ohms