NTPA9160LBMB0
NTPA9160LBMB0 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPA9160LBMB0
Виробник: Murata Electronics
Description: ICL 16 OHM 15% 1.4A 9MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.354" (9.00mm)
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Steady State Max: 1.4 A
Part Status: Obsolete
R @ 25°C: 16 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 16 OHM 15% 1.4A 9MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Diameter: 0.354" (9.00mm), Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Steady State Max: 1.4 A, Part Status: Obsolete, R @ 25°C: 16 Ohms.