NTPAA2R2LD6A0
NTPAA2R2LD6A0 Murata Electronics North America
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAA2R2LD6A0
Виробник: Murata Electronics North America
Description: ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 2.2ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPAA2R2LD6A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAA2R2LD6A0 NTPAA2R2LD6A0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 2.2ohm +/-15% Thermistor-NTC