NTPAA2R2LDNB0
NTPAA2R2LDNB0 Murata Electronics North America
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAA2R2LDNB0
Виробник: Murata Electronics North America
Description: ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM
на замовлення 2048 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 2.2ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPAA2R2LDNB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAA2R2LDNB0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 2.2ohm +/-15% Thermistor-NTC