NTPAA3R9LDNB0
NTPAA3R9LDNB0 Murata Electronics North America
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAA3R9LDNB0
Виробник: Murata Electronics North America
Description: ICL 3.9 OHM 15% 2.7A 10MM
на замовлення 803 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 3.9ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPAA3R9LDNB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAA3R9LDNB0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 3.9ohm +/-15% Thermistor-NTC