NTPAA5R1LDNB0
NTPAA5R1LDNB0 Murata Electronics North America
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAA5R1LDNB0
Виробник: Murata Electronics North America
Description: ICL 5.1 OHM 15% 2.5A 10MM
на замовлення 1199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 5.1ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPAA5R1LDNB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAA5R1LDNB0 pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAA5R1LDNB0
NTPAA5R1LDNB0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 5.1ohm +/-15% Thermistor-NTC