NTPAA8R2LD6A0
NTPAA8R2LD6A0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 8.2ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NTPAA8R2LD6A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAA8R2LD6A0 NTPAA8R2LD6A0 Виробник : Murata Electronics North America pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAA8R2LD6A0 Description: ICL 8.2 OHM 15% 2A 10MM