NTPAA8R2LDNB0
NTPAA8R2LDNB0 Murata Electronics North America
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAA8R2LDNB0
Виробник: Murata Electronics North America
Description: ICL 8.2 OHM 15% 2A 10MM
на замовлення 317 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 8.2ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPAA8R2LDNB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAA8R2LDNB0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 8.2ohm +/-15% Thermistor-NTC