NTPAD160LD6A0
NTPAD160LD6A0 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAD160LD6A0
Виробник: Murata Electronics
Description: ICL 16 OHM 15% 2A 13MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 16ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPAD160LD6A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAD160LD6A0 NTPAD160LD6A0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 16ohm +/-15% Thermistor-NTC