NTPAD160LDNB0
NTPAD160LDNB0 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAD160LDNB0
Виробник: Murata Electronics
Description: ICL 16 OHM 15% 2A 13MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.512" (13.00mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Current - Steady State Max: 2 A
Part Status: Obsolete
R @ 25°C: 16 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 16 OHM 15% 2A 13MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Diameter: 0.512" (13.00mm), Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Current - Steady State Max: 2 A, Part Status: Obsolete, R @ 25°C: 16 Ohms.