NTPAD3R9LDNB0
NTPAD3R9LDNB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 3.9ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 408 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NTPAD3R9LDNB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAD3R9LDNB0 NTPAD3R9LDNB0 Виробник : Murata Electronics North America L0760E.pdf Description: ICL 3.9 OHM 15% 3.3A 13MM