NTPAD5R1LDNB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 5.1ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 5.1 OHM 15% 3A 13MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Diameter: 0.512" (13.00mm), Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Current - Steady State Max: 3 A, Part Status: Obsolete, R @ 25°C: 5.1 Ohms.
Інші пропозиції NTPAD5R1LDNB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAD5R1LDNB0 NTPAD5R1LDNB0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAD5R1LDNB0 Description: ICL 5.1 OHM 15% 3A 13MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.512" (13.00mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Current - Steady State Max: 3 A
Part Status: Obsolete
R @ 25°C: 5.1 Ohms