NTPAD8R0LDNB0
NTPAD8R0LDNB0 Murata Electronics North America
L0760E.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: ICL 8 OHM 15% 2.7A 13MM
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inrush Current Limiters 8.0ohm +/-15% Thermistor-NTC.
Інші пропозиції NTPAD8R0LDNB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAD8R0LDNB0 NTPAD8R0LDNB0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 8.0ohm +/-15% Thermistor-NTC