NTPAJ100LDKB0
NTPAJ100LDKB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 10.0ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NTPAJ100LDKB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAJ100LDKB0 NTPAJ100LDKB0 Виробник : Murata Electronics North America L0760E.pdf Description: ICL 10 OHM 15% 2.6A 18MM