NTPAN3R0LDKB0
NTPAN3R0LDKB0 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAN3R0LDKB0
Виробник: Murata Electronics
Description: ICL 3 OHM 15% 5.4A 22MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.866" (22.00mm)
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Current - Steady State Max: 5.4 A
R @ 25°C: 3 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 3 OHM 15% 5.4A 22MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Diameter: 0.866" (22.00mm), Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Current - Steady State Max: 5.4 A, R @ 25°C: 3 Ohms.
Інші пропозиції NTPAN3R0LDKB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAN3R0LDKB0 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf Inrush Current Limiters 3.0ohm +/-15% Thermistor-NTC