NTPAN4R0LDKB0 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
Inrush Current Limiters 4.0ohm +/-15% Thermistor-NTC
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Diameter: 0.866" (22.00mm), Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Current - Steady State Max: 4.7 A, R @ 25°C: 4 Ohms.
Інші пропозиції NTPAN4R0LDKB0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTPAN4R0LDKB0 NTPAN4R0LDKB0 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=luNTCforInrusCurreSuppr&partno=NTPAN4R0LDKB0 Description: ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.866" (22.00mm)
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Current - Steady State Max: 4.7 A
R @ 25°C: 4 Ohms