NTS-1200-124US
NTS-1200-124US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-1200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 1200W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: INVERTER 1200W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1200 W, Power - Output Surge: 2000 W.
Інші пропозиції NTS-1200-124US
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1200-124US Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NTS-1200 True Sine Wave DC-AC Power Inverter, 1200W, 24V, NTS-1200 Series
товару немає в наявності
NTS-1200-124US NTS-1200-124US Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-1200 Power Inverters 1200W 110Vac 24V 60A US Socket