NTS-1200-212EU
NTS-1200-212EU MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-1200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 1200W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NTS-1200-212EU - DC/AC-Wandler, EU-Steckdose, ITE & Haushalt, 16.5 VDC, 1 Steckdose(n), 240 VAC, 1.2 kW, tariffCode: 85044060, rohsCompliant: YES, Höhe: 70mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, Breite: 184mm, usEccn: EAR99, Ausgangsspannung: 240VAC, Eingangsspannung, max.: 16.5VDC, euEccn: NLR, Länge: 333mm, Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n), Produktpalette: NTS-1200 Series, productTraceability: No, Ausgangsleistung: 1.2kW, Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt, Ausgangsleistung, max.: 1.2kW, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1200-212EU NTS-1200-212EU Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-1200 Power Inverters 1200W 230Vac12V 120A EU Socket
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NTS-1200-212EU NTS-1200-212EU Виробник : MEAN WELL 3971039.pdf Description: MEAN WELL - NTS-1200-212EU - DC/AC-Wandler, EU-Steckdose, ITE & Haushalt, 16.5 VDC, 1 Steckdose(n), 240 VAC, 1.2 kW
tariffCode: 85044060
rohsCompliant: YES
Höhe: 70mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 184mm
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 240VAC
Eingangsspannung, max.: 16.5VDC
euEccn: NLR
Länge: 333mm
Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n)
Produktpalette: NTS-1200 Series
productTraceability: No
Ausgangsleistung: 1.2kW
Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt
Ausgangsleistung, max.: 1.2kW
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
NTS-1200-212EU Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NTS-1200 True Sine Wave DC-AC Power Inverter, 1200W, 12V, NTS-1200 Series