NTS-1200-224EU
search.aspx?prod=NTS-1200
Код товару: 208249
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
очікується 30 шт:
30 шт - очікується
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1200-224EU NTS-1200-224EU Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-1200 Description: INVERTER 1200W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NTS-1200-224EU NTS-1200-224EU Виробник : MEAN WELL 3971039.pdf Description: MEAN WELL - NTS-1200-224EU - DC/AC-Wandler, EU-Steckdose, ITE & Haushalt, 33 VDC, 1 Steckdose(n), 240 VAC, 1.2 kW
tariffCode: 85044060
rohsCompliant: YES
Höhe: 70mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 184mm
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 240VAC
Eingangsspannung, max.: 33VDC
euEccn: NLR
Länge: 333mm
Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n)
Produktpalette: NTS-1200 Series
productTraceability: No
Ausgangsleistung: 1.2kW
Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt
Ausgangsleistung, max.: 1.2kW
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
NTS-1200-224EU Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NTS-1200 NTS-1200-224EU
на замовлення 16 шт:
NTS-1200-224EU NTS-1200-224EU Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-1200 Power Inverters 1200W 230Vac 24V 60A EU Socket
товару немає в наявності
NTS-1200-224EU
+1
NTS-1200-224EU Виробник : MEAN WELL NTS-1200-spec.pdf Category: Car Converters
Description: Converter: DC/AC; 1.2kW; Uout: 230VAC; 20÷33VDC; 333x184x70mm; 92%
Type of converter: DC/AC
Output power: 1.2kW
Output voltage: 230V AC
Supply voltage: 20...33V DC
Kind of output connector: AC sockets 230V
Body dimensions: 333x184x70mm
Output power peak: 2.4kW
Efficiency: 92%
Rechargeable battery voltage: 24V
Application: universal
Input current: 60A