NTS-1200-224UN
NTS-1200-224UN MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-1200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 1200W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 1200W, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1200 W, Power - Output Surge: 2000 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1200-224UN Виробник : Mean-Well USA, Inc. search.aspx?prod=NTS-1200 True Sine Wave DC-AC Power Inverter, 1200W, 24V, NTS-1200 Series
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
NTS-1200-224UN NTS-1200-224UN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-1200 Power Inverters 1200W 230Vac 24V 60A Universal Socket