Продукція > MEAN WELL > NTS-1200-248EU
NTS-1200-248EU
NTS-1200-248EU MEAN WELL
search.aspx?prod=NTS-1200
Виробник: MEAN WELL
Power Inverters 1200W 230Vac 24V 60A EU Socket
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NTS-1200-248EU - DC/AC-Wandler, EU-Steckdose, ITE & Haushalt, 66 VDC, 1 Steckdose(n), 240 VAC, 1.2 kW, tariffCode: 85044060, rohsCompliant: YES, Höhe: 70mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Breite: 184mm, usEccn: EAR99, Ausgangsspannung: 240VAC, Eingangsspannung, max.: 66VDC, euEccn: NLR, Länge: 333mm, Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n), Produktpalette: NTS-1200 Series, productTraceability: No, Ausgangsleistung: 1.2kW, Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt, Ausgangsleistung, max.: 1.2kW, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1200-248EU NTS-1200-248EU Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-1200 Description: INVERTER 1200W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NTS-1200-248EU NTS-1200-248EU Виробник : MEAN WELL 3971039.pdf Description: MEAN WELL - NTS-1200-248EU - DC/AC-Wandler, EU-Steckdose, ITE & Haushalt, 66 VDC, 1 Steckdose(n), 240 VAC, 1.2 kW
tariffCode: 85044060
rohsCompliant: YES
Höhe: 70mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 184mm
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 240VAC
Eingangsspannung, max.: 66VDC
euEccn: NLR
Länge: 333mm
Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n)
Produktpalette: NTS-1200 Series
productTraceability: No
Ausgangsleistung: 1.2kW
Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt
Ausgangsleistung, max.: 1.2kW
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
товару немає в наявності
NTS-1200-248EU NTS-1200-248EU Виробник : MEAN WELL NTS-1200-spec.pdf DC/AC, 1200W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-1200-248EU NTS-1200-248EU Виробник : MEAN WELL NTS-1200-spec.pdf DC/AC, 1200W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт