NTS-1700-212EU
NTS-1700-212EU MEAN WELL USA Inc.
NTS,NTU-E.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 12VDC 1.5KW 1 OUTLET
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 200VAC, 220VAC, 230VAC, 240VAC
Voltage - Input: 12V
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 15.75" L x 7.42" W x 2.75" H (400.1mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - AC Output: CEE 7/7
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 1.5 kW
Power - Output Surge: 3 kW
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NTS-1700-212EU - DC/AC-Wandler, EU-Steckdose, ITE & Haushalt, 16.5 VDC, 1 Steckdose(n), 240 VAC, 1.7 kW, tariffCode: 85044060, rohsCompliant: YES, Höhe: 70mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Breite: 184mm, usEccn: EAR99, Ausgangsspannung: 240VAC, Eingangsspannung, max.: 16.5VDC, euEccn: NLR, Länge: 400mm, Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n), Produktpalette: NTS-1700 Series, productTraceability: No, Ausgangsleistung: 1.7kW, Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt, Ausgangsleistung, max.: 1.7kW, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1700-212EU NTS-1700-212EU Виробник : MEAN WELL NTS,NTU-E.pdf Power Inverters I/P +12V170A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NTS-1700-212EU NTS-1700-212EU Виробник : MEAN WELL 3971040.pdf Description: MEAN WELL - NTS-1700-212EU - DC/AC-Wandler, EU-Steckdose, ITE & Haushalt, 16.5 VDC, 1 Steckdose(n), 240 VAC, 1.7 kW
tariffCode: 85044060
rohsCompliant: YES
Höhe: 70mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 184mm
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 240VAC
Eingangsspannung, max.: 16.5VDC
euEccn: NLR
Länge: 400mm
Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n)
Produktpalette: NTS-1700 Series
productTraceability: No
Ausgangsleistung: 1.7kW
Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt
Ausgangsleistung, max.: 1.7kW
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
NTS-1700-212EU NTS-1700-212EU Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts-1700-spec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 230VAC 1700W True Sine Wave
на замовлення 34 шт:
товару немає в наявності
NTS-1700-212EU NTS-1700-212EU Виробник : MEAN WELL NTS-1700-spec.pdf DC/AC, 1700W, Вхід: 10...16.5 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
товару немає в наявності
NTS-1700-212EU NTS-1700-212EU Виробник : MEAN WELL NTS-1700-spec.pdf DC/AC, 1700W, Вхід: 10...16.5 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт