NTS-1700-224CN
NTS-1700-224CN Mean-Well USA, Inc.
nts-1700-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC to AC Inverter 24VDC-IN 230VAC 1700W True Sine Wave
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: China, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 1700 W, Power - Output Surge: 3400 W.
Інші пропозиції NTS-1700-224CN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1700-224CN Виробник : MEAN WELL USA Inc. NTS,NTU-E.pdf Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: China
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 1700 W
Power - Output Surge: 3400 W