NTS-1700-224UN
NTS-1700-224UN MEAN WELL USA Inc.
NTS,NTU-E.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 1700 W
Power - Output Surge: 3400 W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 1700 W, Power - Output Surge: 3400 W.
Інші пропозиції NTS-1700-224UN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-1700-224UN NTS-1700-224UN Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts-1700-spec.pdf DC to AC Inverter 24VDC-IN 230VAC 1700W True Sine Wave