NTS-250P-148
NTS-250P-148 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-250P
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 250W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 48VDC
Type: Inverter
Size: 7.32" L x 3.96" W x 1.26" H (186mm x 100.5mm x 32mm)
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 250 W
Power - Output Surge: 500 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: INVERTER 250W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 48VDC, Type: Inverter, Size: 7.32" L x 3.96" W x 1.26" H (186mm x 100.5mm x 32mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 250 W, Power - Output Surge: 500 W.
Інші пропозиції NTS-250P-148
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-250P-148 NTS-250P-148 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts-250p-spec.pdf DC to AC Inverter 48VDC-IN 110VAC 250W True Sine Wave
товару немає в наявності
NTS-250P-148 NTS-250P-148 Виробник : MEAN WELL NTS-250P-spec.pdf DC/AC, 250W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 110 VAC, -20...+70 C, PCB Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-250P-148 NTS-250P-148 Виробник : MEAN WELL NTS-250P-spec.pdf DC/AC, 250W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 110 VAC, -20...+70 C, PCB Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
NTS-250P-148 NTS-250P-148 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-250P Power Inverters 250W 110VAC 48V 7A DC-AC Power Inverter