Продукція > MEAN WELL > NTS-250P-212
NTS-250P-212
NTS-250P-212 MEAN WELL
NTS-250P.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Car Converters
Description: Converter: DC/AC; 250W; Uout: 230VAC; 10÷16.5VDC; 186x100.5x32mm
Supply voltage: 10...16.5V DC
Output voltage: 230V AC
Efficiency: 92%
Body dimensions: 186x100.5x32mm
Output power peak: 500W
Type of converter: DC/AC
Application: universal
Converter features: pure sinusoid
Input current: 25A
Rechargeable battery voltage: 12V
Output power: 250W
Kind of output connector: AC sockets 230V
на замовлення 58 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Car Converters, Description: Converter: DC/AC; 250W; Uout: 230VAC; 10÷16.5VDC; 186x100.5x32mm, Supply voltage: 10...16.5V DC, Output voltage: 230V AC, Efficiency: 92%, Protection: against reverse polarity; anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Body dimensions: 186x100.5x32mm, Output power peak: 500W, Type of converter: DC/AC, Application: universal, Converter features: pure sinusoid, Input current: 25A, Rechargeable battery voltage: 12V, Output power: 250W, Kind of output connector: AC sockets 230V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-250P-212 NTS-250P-212 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-250P Power Inverters 250W 230VAC 12V 25A DC-AC Power Inverter
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NTS-250P-212 NTS-250P-212 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-250P Description: INVERTER 250W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
Type: Inverter
Size: 7.32" L x 3.96" W x 1.26" H (186mm x 100.5mm x 32mm)
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 250 W
Power - Output Surge: 500 W
на замовлення 3 шт:
NTS-250P-212 NTS-250P-212 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts250pspec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 230VAC 250W True Sine Wave
на замовлення 67 шт:
Мінімальне замовлення: 2