NTS-300-112US
NTS-300-112US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-300
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 300W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 300W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-300-112US Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts-300-spec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 110VAC 300W True Sine Wave
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
NTS-300-112US NTS-300-112US Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-300 Power Inverters 300W 110VAC 12V 30A US Outlet Inverter