NTS-300-212EU
search.aspx?prod=NTS-300
Код товару: 188349
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
товару немає в наявності
Ціна
NTS-300-212EU NTS-300-212EU Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-300 Description: INVERTER 300W
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
NTS-300-212EU NTS-300-212EU Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-300 Power Inverters 300W 230VAC 12V 30A EU Outlet Inverter
на замовлення 3 шт:
NTS-300-212EU NTS-300-212EU Виробник : MEAN WELL 3212202.pdf Description: MEAN WELL - NTS-300-212EU - DC/AC-Wandler, ITE, 12 V, 1 Steckdose(n), 230 VAC, 300 W, NTS-300 Series
tariffCode: 85044084
rohsCompliant: YES
Höhe: 55mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 130mm
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 230VAC
Eingangsspannung, max.: 12V
euEccn: NLR
Länge: 210mm
Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n)
Produktpalette: NTS-300 Series
productTraceability: No
Ausgangsleistung: 300W
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 300W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8 шт:
NTS-300-212EU NTS-300-212EU Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts300spec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 230VAC 300W True Sine Wave
на замовлення 17 шт:
NTS-300-212EU NTS-300-212EU Виробник : MEAN WELL NTS-300-spec.pdf DC/AC, 300W, Вхід: 10...16.5 VDC, вихід 220 VAC, -25...+65 C, EU socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-300-212EU NTS-300-212EU Виробник : MEAN WELL NTS-300-spec.pdf DC/AC, 300W, Вхід: 10...16.5 VDC, вихід 220 VAC, -25...+65 C, EU socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт