NTS-300-212UN
NTS-300-212UN MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-300
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 300W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 300W, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.
Інші пропозиції NTS-300-212UN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-300-212UN NTS-300-212UN Виробник : MEAN WELL NTS-300-spec.pdf DC/AC, 300W, Вхід: 10...16.5 VDC, вихід 220 VAC, -25...+65 C, universal socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-300-212UN NTS-300-212UN Виробник : MEAN WELL NTS-300-spec.pdf DC/AC, 300W, Вхід: 10...16.5 VDC, вихід 220 VAC, -25...+65 C, universal socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-300-212UN NTS-300-212UN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-300 Power Inverters 300W 230VAC 12V 30A UN Outlet Inverter