Продукція > MEAN WELL > NTS-300-248EU
NTS-300-248EU
NTS-300-248EU MEAN WELL
3212202.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NTS-300-248EU - DC/AC-Wandler, ITE, 48 V, 1 Steckdose(n), 230 VAC, 300 W, NTS-300 Series
tariffCode: 85044086
rohsCompliant: YES
Höhe: 55mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 130mm
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 230VAC
Eingangsspannung, max.: 48V
euEccn: NLR
Länge: 210mm
Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n)
Produktpalette: NTS-300 Series
productTraceability: No
Ausgangsleistung: 300W
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 300W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NTS-300-248EU - DC/AC-Wandler, ITE, 48 V, 1 Steckdose(n), 230 VAC, 300 W, NTS-300 Series, tariffCode: 85044086, rohsCompliant: YES, Höhe: 55mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, Breite: 130mm, usEccn: EAR99, Ausgangsspannung: 230VAC, Eingangsspannung, max.: 48V, euEccn: NLR, Länge: 210mm, Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n), Produktpalette: NTS-300 Series, productTraceability: No, Ausgangsleistung: 300W, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 300W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-300-248EU NTS-300-248EU Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-300 Description: INVERTER 300W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
NTS-300-248EU NTS-300-248EU Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts300spec.pdf DC to AC Inverter 48VDC-IN 230VAC 300W True Sine Wave
на замовлення 34 шт:
на замовлення 2 шт:
NTS-300-248EU NTS-300-248EU Виробник : MEAN WELL NTS-300-spec.pdf DC/AC, 300W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 220 VAC, -25...+65 C, EU socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-300-248EU NTS-300-248EU Виробник : MEAN WELL NTS-300-spec.pdf DC/AC, 300W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 220 VAC, -25...+65 C, EU socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-300-248EU NTS-300-248EU Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-300 Power Inverters 300W 230VAC 48V 8A EU Outlet Inverter