Продукція > MEAN WELL > NTS-3200-224UN
NTS-3200-224UN
NTS-3200-224UN MEAN WELL
search.aspx?prod=NTS-3200
Виробник: MEAN WELL
Power Inverters I/P +24V160A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: I/P +24V160A, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 16.54" L x 10.63" W x 3.86" H (420mm x 270mm x 98mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 3.2 kW, Power - Output Surge: 6.4 kW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 16.54" L x 10.63" W x 3.86" H (420mm x 270mm x 98mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 3.2 kW
Power - Output Surge: 6.4 kW
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
NTS-3200-224UN NTS-3200-224UN Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts3200spec.pdf DC to AC Inverter 24VDC-IN 230VAC 3200W True Sine Wave