NTS-400P-124
NTS-400P-124 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-400P
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 400W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 24VDC
Type: Inverter
Size: 7.32" L x 3.96" W x 1.26" H (186mm x 100.5mm x 32mm)
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 400 W
Power - Output Surge: 800 W
на замовлення 32 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 400W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 24VDC, Type: Inverter, Size: 7.32" L x 3.96" W x 1.26" H (186mm x 100.5mm x 32mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 400 W, Power - Output Surge: 800 W.
Інші пропозиції NTS-400P-124
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-400P-124 NTS-400P-124 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts-400p-spec.pdf DC to AC Inverter 24VDC-IN 110VAC 400W True Sine Wave
товару немає в наявності
NTS-400P-124 NTS-400P-124 Виробник : MEAN WELL NTS-400P-spec.pdf DC/AC, 400W, Вхід: 20...33 VDC, вихід 110 VAC, -20...+70 C, PCB Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-400P-124 NTS-400P-124 Виробник : MEAN WELL NTS-400P-spec.pdf DC/AC, 400W, Вхід: 20...33 VDC, вихід 110 VAC, -20...+70 C, PCB Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
NTS-400P-124 NTS-400P-124 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-400P Power Inverters 400W 110VAC 24V 20A DC-AC Power Inverter