NTS-450-124UN Mean-Well USA, Inc.
nts450spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC to AC Inverter 24VDC-IN 110VAC 450W True Sine Wave
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 450W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 450 W, Power - Output Surge: 900 W.
Інші пропозиції NTS-450-124UN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-450-124UN NTS-450-124UN Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-450 Description: INVERTER 450W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 450 W
Power - Output Surge: 900 W
товару немає в наявності
NTS-450-124UN NTS-450-124UN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-450 Power Inverters 450W 110VAC 24V 25A UN Outlet Inverter