NTS-450-124US
NTS-450-124US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-450
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 450W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 450 W
Power - Output Surge: 900 W
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: INVERTER 450W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 450 W, Power - Output Surge: 900 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-450-124US Виробник : Mean-Well USA, Inc. nts450spec.pdf DC to AC Inverter 24VDC-IN 110VAC 450W True Sine Wave
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
NTS-450-124US NTS-450-124US Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-450 Power Inverters 450W 110VAC 24V 25A US Outlet Inverter