Продукція > MEAN WELL > NTS-750-224EU
NTS-750-224EU
NTS-750-224EU MEAN WELL
3212141.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - NTS-750-224EU - DC/AC-Wandler, ITE, 24 V, 1 Steckdose(n), 230 VAC, 750 W, NTS-750 Series
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Höhe: 67mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 158mm
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 230VAC
Eingangsspannung, max.: 24V
euEccn: NLR
Länge: 270mm
Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n)
Produktpalette: NTS-750 Series
productTraceability: No
Ausgangsleistung: 750W
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 750W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - NTS-750-224EU - DC/AC-Wandler, ITE, 24 V, 1 Steckdose(n), 230 VAC, 750 W, NTS-750 Series, tariffCode: 85044083, rohsCompliant: YES, Höhe: 67mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, Breite: 158mm, usEccn: EAR99, Ausgangsspannung: 230VAC, Eingangsspannung, max.: 24V, euEccn: NLR, Länge: 270mm, Anzahl der Steckdosen: 1Steckdose(n), Produktpalette: NTS-750 Series, productTraceability: No, Ausgangsleistung: 750W, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 750W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-750-224EU NTS-750-224EU Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-750 Description: INVERTER 750W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 750 W
Power - Output Surge: 1500 W
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
NTS-750-224EU NTS-750-224EU Виробник : MEAN WELL NTS-750-spec.pdf DC/AC, 750W, Вхід: 20...33 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
NTS-750-224EU NTS-750-224EU Виробник : MEAN WELL NTS-750-spec.pdf DC/AC, 750W, Вхід: 20...33 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
NTS-750-224EU NTS-750-224EU Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-750 Power Inverters 750W 24V 38A 230VAC EU Outlet Inverter