NTS-750-248EU
NTS-750-248EU MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-750
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 750W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: Europe
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 750 W
Power - Output Surge: 1500 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 750W, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 48VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: Europe, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 750 W, Power - Output Surge: 1500 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-750-248EU NTS-750-248EU Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-750 Power Inverters 750W 48V 19A 230VAC EU Outlet Inverter
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NTS-750-248EU NTS-750-248EU Виробник : MEAN WELL NTS-750-spec.pdf DC/AC, 750W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTS-750-248EU NTS-750-248EU Виробник : MEAN WELL NTS-750-spec.pdf DC/AC, 750W, Вхід: 40...66 VDC, вихід 220 VAC, -25...+70 C, EU socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт