NTU-1700-112US
NTU-1700-112US MEAN WELL USA Inc.
NTS,NTU-E.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter, UPS
Size: 15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: No
Power - Output Continuous: 1500 W
Power - Output Surge: 3000 W
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, UPS, Size: 15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: No, Power - Output Continuous: 1500 W, Power - Output Surge: 3000 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTU-1700-112US NTU-1700-112US Виробник : Mean-Well USA, Inc. ntu-1700-spec.pdf DC to AC Inverter 12VDC-IN 110VAC 1500W True Sine Wave
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна