NTU-3200-124US
NTU-3200-124US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTU-3200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P +24V150A
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter, UPS
Size: 16.54" L x 10.63" W x 3.86" H (420mm x 270mm x 98mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 3 kW
Power - Output Surge: 6 kW
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I/P +24V150A, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, UPS, Size: 16.54" L x 10.63" W x 3.86" H (420mm x 270mm x 98mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 3 kW, Power - Output Surge: 6 kW.
Інші пропозиції NTU-3200-124US
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTU-3200-124US Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTU-3200 DC/AC, 3200W, Вхід: 20…33 VDC, вихід 110 VAC, -25...+70 C, with UPS, US socket type Група товару: DC-AC інвертори з правильною (чистою) синусоїдою Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NTU-3200-124US Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTU-3200 DC/AC, 3200W, Вхід: 20…33 VDC, вихід 110 VAC, -25...+70 C, with UPS, US socket type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт