NUB505027BK
  • NUB505027BK
  • NUB505027BK
NUB505027BK Gainta
nub505027.pdf
Код товару: 168103
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Gainta
Опис: Пластиковий корпус із фланцями для настінного монтажу або монтажу за місцем установки. Довжина з фланцями: 70,4мм
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: чорний
Довжина, мм: 50,0 mm
Ширина, мм: 50,5 mm
Висота, мм: 27,0 mm
Загальні габарити: 50,0x50,5x27,0 mm
у наявності 18 шт:
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NUB505027BK Виробник : GAINTA Enclosures NUB505027BK
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
З цим товаром купують
20-32 (Sanhe, корпус ABS, білий (ivory), 60х35х25мм)
6 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Sanhe
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
Опис: Корпус пластиковий, білий
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: бежевий
Довжина, мм: 60,0 mm
Ширина, мм: 35,0 mm
Висота, мм: 25,0 mm
Загальні габарити: 60,0x35,0x25,0 mm
у наявності: 5 шт
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
Батарейка CR2032 літієва 3V 1шт. Renata
Виробник: Renata
Батарейки
Матеріал: літієва (Li-SOCl2)
Розмір: CR2032
Напруга, V: 3 V
Форма: Таблетка
у наявності: 571 шт
467 шт - склад
34 шт - РАДІОМАГ-Київ
27 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Харків
33 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
G1032B
g1031b_g1032b_g1033b_g1034b_g1037b.pdf
Виробник: Gainta
Колір: чорний
Довжина, мм: 101,0 mm
Ширина, мм: 54,0 mm
Висота, мм: 43,8 mm
Загальні габарити: 101,0x54,0x43.8 mm
у наявності: 241 шт
234 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Львів
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Набір надфілів 8PK-605A
8 Додати до обраних Обраний товар
product_detail.asp?catid=18&itemid=8PK-605A
Набір надфілів 8PK-605A
Виробник: Pro'sKit
Інструмент > Надфілі
Тип: Надфіли
Опис: Набір із 5 надфілів, загальна довжина 170мм
товару немає в наявності
Запобіжник 5х20мм 4A 250V (GT1-4602A-4A/250V)
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 4A 250V 5х20мм F
Номінальний струм: 4 А
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC