NUB505027OR
  • NUB505027OR
  • NUB505027OR
NUB505027OR Gainta
nub505027.pdf
Код товару: 168104
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Gainta
Опис: Пластиковий корпус із фланцями для настінного монтажу або монтажу за місцем установки. Довжина з фланцями: 70,4мм
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: помаранчевий
Довжина, мм: 50,0 mm
Ширина, мм: 50,5 mm
Висота, мм: 27,0 mm
Загальні габарити: 50,0x50,5x27,0 mm
товару немає в наявності
очікується 80 шт:
80 шт - очікується
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NUB505027OR Виробник : GAINTA Enclosures NUB505027OR
на замовлення 276 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
З цим товаром купують
11-57 (Sanhe, корпус, пластик, 240х120х60мм)
1 Додати до обраних Обраний товар
200742610411692013.pdf
Виробник: Sanhe
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
Опис: Корпус водонепроникний (IP65) пластиковий непрозорий. Кріплення на чотирьох гвинтах
Вид, тип, група: Корпуси герметичні
Матеріал: Пластик
Колір: світло-сірий
Довжина, мм: 240,0 mm
Ширина, мм: 120,0 mm
Висота, мм: 60,0 mm
Загальні габарити: 240,0x120,0x60,0 mm
товару немає в наявності
очікується: 20 шт
3 Додати до обраних Обраний товар
20074289203544680-datasheet.pdf
Виробник: Sanhe
Опис: Корпус універсальний, комутаційний
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: білий
Довжина, мм: 82,0 mm
Ширина, мм: 53,0 mm
Висота, мм: 31,0 mm
Загальні габарити: 82,0x53,0x31,0 mm
у наявності: 54 шт
48 шт - склад
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
2 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
11-36 (Sanhe)
11-36-datasheet.pdf
11-36 (Sanhe)
Матеріал: Пластик
Колір: сірий
Довжина, мм: 83,0 mm
Ширина, мм: 58,0 mm
Висота, мм: 33,0 mm
Загальні габарити: 83,0x58,0x33,0 mm
очікується: 150 шт
20-51 (Sanhe, корпус, пластик, 61х26х11мм)
en_Productinfo.asp?ClassCode=a1.bg&ProductID=399
Опис: Корпус пластиковий
Вид, тип, група: Корпуси під дисплеї
Колір: бежевий
Довжина, мм: 61,0 mm
Ширина, мм: 26,0 mm
Висота, мм: 11,0 mm
Загальні габарити: 61,0x26,0x11,0 mm
у наявності: 29 шт
16 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
120 Ohm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-120R-Hitano)
MOR_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 120 Ohm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 2 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4,0 mm; Dвив. = 0,76 mm