NV6515-RA
NV6515-RA NAVITAS
NV6515-Q_GaNSafe_TOLL_35mO%20Max_Datasheet.pdf
Виробник: NAVITAS
Description: NAVITAS - NV6515-RA - Leistungs-IC, GaNsafe, 2MHz, -40-150°C, TOLL-4
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
на замовлення 328 шт:
Написати відгук
Description: GANSAFE 650V 35 (MAX)MOHM TOLL G, Features: Slew Rate Controlled, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-PowerSFN, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Low Side, Rds On (Typ): 25mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 650V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 11V ~ 18V, Current - Output (Max): 65A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: TOLL-4L, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Short Circuit.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NV6515-RA NV6515-RA Виробник : NAVITAS NV6515-Q_GaNSafe_TOLL_35mO%20Max_Datasheet.pdf Description: NAVITAS - NV6515-RA - Leistungs-IC, GaNsafe, 2MHz, -40-150°C, TOLL-4
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
IC-Bauform: TOLL
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Versorgungsspannung, min.: -
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: GaNSafe Series
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 328 шт:
Кількість Ціна
NV6515-RA NV6515-RA Виробник : Navitas Semiconductor, Inc. NV6515-Q_GaNSafe_TOLL_35mO%20Max_Datasheet.pdf Description: GANSAFE 650V 35 (MAX)MOHM TOLL G
Features: Slew Rate Controlled
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerSFN
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Low Side
Rds On (Typ): 25mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 650V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 11V ~ 18V
Current - Output (Max): 65A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: TOLL-4L
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Short Circuit
товару немає в наявності
NV6515-RA NV6515-RA Виробник : Navitas Semiconductor NV6515_Q_GaNSafe_TOLL_35mO_Max_Datasheet.pdf Power Management Specialised - PMIC GaNSafe 650V 25mOhm(typ) TOLL GaN