Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15WF104FA1B040
NXFT15WF104FA1B040 Murata Electronics
r44e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: THERM NTC 100KOHM 4250K BEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100k Ohm 1% 40mm.
Інші пропозиції NXFT15WF104FA1B040
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15WF104FA1B040 NXFT15WF104FA1B040 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100k Ohm 1% 40mm