NXFT15WF104FA2B030
r44e.ashx?la=en-us
Код товару: 83037
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
NXFT15WF104FA2B030 NXFT15WF104FA2B030 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100k Ohm 1% 30mm