Продукція > MURATA > NXFT15WF104FA2B150
NXFT15WF104FA2B150
NXFT15WF104FA2B150 Murata
ntcthermistors.pdf
Виробник: Murata
Temperature Sensor With NTC Thermistor
на замовлення 1845 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 719
Відгуки про товар
Написати відгук
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100k Ohm 1% 150mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
NXFT15WF104FA2B150 Виробник : Murata Electronics North America Description: THERMISTOR NTC 100K OHM BEAD
товару немає в наявності
NXFT15WF104FA2B150 NXFT15WF104FA2B150 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100k Ohm 1% 150mm