Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XH103FA1B130
NXFT15XH103FA1B130 Murata Electronics
r44e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K BEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NXFT15XH103FA1B130
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15XH103FA1B130 NXFT15XH103FA1B130 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf NTC Thermistors 10k Ohm 1% 130mm