Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XH103FA2B030
NXFT15XH103FA2B030
NXFT15XH103FA2B030 Murata Electronics
r44e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K BEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 30mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15XH103FA2B030 NXFT15XH103FA2B030 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 30mm