Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XH103FA2B100
NXFT15XH103FA2B100
NXFT15XH103FA2B100 Murata Electronics
S0422E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3434K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 100 mW
на замовлення 3756 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3380K, B25/85: 3434K, B25/100: 3455K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15XH103FA2B100 NXFT15XH103FA2B100 Виробник : Murata Electronics NXFT15XH103FA2B100-2936858.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 1%