Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XH103FEAB045
NXFT15XH103FEAB045
NXFT15XH103FEAB045 Murata Electronics
NXFT15XH103FEAB045.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors
на замовлення 1910 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3380K, B25/85: 3434K, B25/100: 3455K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.77" (45.00mm), Power - Max: 3 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3434K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.77" (45.00mm)
Power - Max: 3 mW